iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

İnsan Beyni Kavanozda Yaşar mı?

13 Ekim 2016 - # # # #


Bir Beyin Kavanozda Kaç Gün Canlı Kalır?


Bilim insanlarının araştırmaları  devam ederken maymun, kedi ve köpeklerin beyinleri ile deneyler yaptılar. Kısa bir süreliğine kavanoza yerleştirilen hayvan beyinleri bir müddet canlı kalmayı başardı.  Bilim adamlarının en iyi sonuç veren deneyi hint domuzu ile olmuştur. Bir cam fanusta 24 saat boyunca hint domuzu beynini canlı tutmayı başarmıştır.

Araştırmalar devam ederken insan beyninin henüz ne kadar canlı kalabileceği hakkında kesin ve net bilgi bulunmamaktadır.


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.