Bonzai ve Zararları Nedir? sinema

Siccin 2 Filmi (2015)

ibrahim fırat | Çarşamba, Kasım 16, 2016 | 0 yorum

Siccin 2 Filmi Hakkında:


2015 Türkiye yapımı olan tür olarak korku ve gerilim içeren 2015 vizyon filmlerindendir. Filmin ismi Siccin 2, yönetmeni "Alper Mestçi" oyuncularından bazıları "Şeyda Terzioğlu , Bulut Akkale , Seda Oğuz , Yavuz çetin , Reyhan İlhan" ile sinemalarda yerini alan vizyon filmidir.

Siccin 2  Filmi (2015)


Siccin 2 Filminin özeti:


Hicran ismindeki kişinin başından kötü olaylar geçerek zamanla bu durum ciddileşir ve değişik olaylar yaşamaya başlar. İki yaşındaki evladınız kaza esnasında kaybetmiş ve bundan dolayı bunalıma girmiştir hicran. Bundan dolayı bir büyücüye gözüken hicran sonunda 41 dikiş adlı büyünün yapıldığını öğrenir. Çok tehlikeli olan bu büyü ona kötü sonuçlar getirecektir. Bu kötü sihirin bozulması için yapan kişiyi bulması gerekmektedir.İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if