Athena Konseri (2017)

ibrahim fırat | Salı, Mayıs 30, 2017 | 5 yorum
SANATÇI: Athena

KONSER TARİHİ: 16 Haziran 2017 Saat:21:15

FİYATI; Detaylı bilgi ve bilet alımı için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.
http://www.biletix.com/etkinlik/U1T32/TURKIYE/tr

MEKAN/ADRES: Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi


AÇIKLAMA:

Athena sevilen şarkıları ile 16 Haziran'da hayranları ile Harbiye'de buluşacak. Konser saat 21: 15 civarında başlayacaktır. Ve Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesinde konser verecektir.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

5 yorum:

 1. lise yıllarımın vazgeçilmezi athena gerçekten gençlere çok güzel şarkılar sunuyor lise yıllarımda gittiğim konserine gerçekten bayılmıştım. Adamlar bu işi severek ve isteyerek yapıyor

  YanıtlaSil
 2. Athena'yı severim iyi adamdır.

  YanıtlaSil
 3. Athena yıllardır en sevdiğiklerim arasındadır konserleri olduklarını bilmiyordum mutlaka gitmeyi deneyeceğim.

  YanıtlaSil
 4. athenayı daha önceden de dinleme fırsatım oldu.kesinlikle konsere gidilmeli

  YanıtlaSil
 5. athena gerçekten çok keyifli bir grup hem renkli kişiler hemde seyirciye saygıları var. şarkıları da keza öyle renkli ve güzel

  YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if