iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Kötü Ruh (Poltergeist) Filmi - 2015

20 Temmuz 2017 - # #


Poltergeist: Kötü Ruh Filmi İnceleme

22 Mayıs 2015 tarihinde vizyona giren "Poltergeist - Kötü Ruh" Filmi tür olarak gerilim ve korku içerikli vizyon filmlerindendir. Filmin yönetmenliğini "Gil Kenan" üstlenmiş ve oyuncu kadrosundan bazıları "Sam Rockwell , Rosemarie Dewitt , Saxon Sharbino , Kyle Catlett , Kennedi Clements" ile ortalama 1 saat 33 dakika süren gerilim dolu filmdir. Kötü ruh filminin IMDb puan sıralaması ise 1.408 oy ile  5.8 olarak belirlenmiş olup şimdilik  puan az gibi görünse de  film oldukça güzel ve izlenilecek vizyon filmlerindendir.

Kötü Ruh (Poltergeist) Filmi - 2015

Kötü Ruh (Poltergeist) Filminin özeti:

Eski zamanların (1980) senesinin en sevilen ve unutulmayan filmlerinden olan "Poltergeist" filminin 2015 yılına uyarlanmış hali.  Kötü ruhların işgal ettiği bir evde mahsur kalan ve küçük kızları bu ruhlar tarafından esir alınan bir ailenin üyeleri, kızlarını kurtarabilmek için bir araya gelip mücadele etmek zorunda kalacaktır.

Kötü Ruh Filminin Fragmanını izle.

Not: Bu video "Film Günlükleri" adlı Youtube kanalından alınmıştır.Bir önceki film tanıtımı >>    Yarının Dünyası Filmi (2015)
Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.