Mabel Matiz Konseri (2017)

ibrahim fırat | Çarşamba, Temmuz 26, 2017 | 3 yorum
SANATÇI: Mabel Matiz

KONSER TARİHİ: 29 Temmuz 2017 Saat:22:00

FİYATI; Mabel Matiz konseri ile ilgili geniş bilgi, bilet fiyatları ve bilet satın almak için aşağıdaki bağlantıya gidebilirsiniz.

http://www.biletix.com/etkinlik/UR321/TURKIYE/tr


MEKAN/ADRES: Sanat Performance Açıkhava Sahnesi


AÇIKLAMA:

2017 - Mabel Matiz Konseri


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

3 yorum:

  1. bu adamın çok tiz bi sesi var. canlı canlı nasıl olur merak ettim.

    YanıtlaSil
  2. Ne zamandır bunu bekliyordum. Bayılıyorum ben buna. Kesinlikle konserde olacağım.

    YanıtlaSil
  3. Mabel.matizin diger sanatcilardan cokf srkli bir tarzi vsr. Ozelikle sarisin ssrkisi beni eskilere goturmekte. Canli performansini hic dinlemedim ama emjnim guzeldir

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if