Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular
» » » » » Chrome Eklentileri


webmaster

Webmasterler için çok kullanışlı Google chrome eklentileri ile karşınızdayız.


Mozilla'nin bir çok eklentisi olduğu gibi   chrome'nin de bir çok eklentisi var  chrome her  geçen zaman içinde kendine yeni yenilikler katmakla beraber kalitesinide  git  gide  artırıyor.

Eklentilerin isimleri :  

RSS Feed Reader, Turn Off the Lights, WhatFont, Awesome Screenshot, Alexa Traffic Rank ve Firebug


1. WhatFont

İstediğiniz  metin  ya da paragrafların hangi yazı tipi ile yazıldığını gösteren , bu eklenti tam webmaster'lere göre. Sağ üste eklediği simgeye tıklayıp, yazı tipini öğrenmek istediğiniz yerin üzerine gelmeniz yeterli.

2. Awesome Screenshot

Chrome için inanılmaz orjinallikte olan bu  Bu eklenti sayesinde web sitelerinde ister boydan boya, ister belli bir kısmın ekran görüntüsünü alabilirsiniz. Tıkladığınızda siteyi tarayıp ekran görüntüsünü size sunacaktır.

3. RSS Feed Reader

Bu eklenti sayesinde web sitelerindeki yazıları Chrome’dan takip edebilirsiniz.  Çok güzel bir eklentidir. Kurduktan sonra sağ üste bir simge ekleniyor. Ona sağ tıklayıp ayarlarınızı düzenleyebilir ve yeni feed’ler ekleyebilirsiniz.

4. Turn Off the Lights

Chrome tarayıcısından   dizi  film  video izleyenler için tasarlanmış bir eklenti  her hangi bir  şey izlerken ışıkları  açıp kapamanıza yarayan bir kurulum.

5. Alexa Traffic Rank

Web sitenizin Alexa bilgilerini eklentinin sağ üstteki simgesine tıklayarak kolay bir şekilde istatistikleri takip edebilirsiniz.

6. Firebug

Web sitelerinin kodları üzerinde değişiklik yapabilir ve görüntüleyebilirsiniz. «
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

2 yorum:

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.