Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular
» » Öksürük nedir ?


Her yaşa dahil insanların günlük hayatında en çok karşı karşıya geldiği diğer rahatsızlıklara nazaran vücudumuza daha az zarar vermekte ve tedavisi daha kısa süren, vücudumuzun istemsiz hareketi sonucu akciğerimizdeki havanın istemsiz bir şekilde dışarı atılma rahatsızlığına öksürük denir.

Öksürüğe İyi Gelen Bitkisel Kürler

Öksürük yeni doğmuş olan bir bebekte görülebildiği gibi 70 yaşında ki yaşlı insanlarda da sıkça karşılaşılan istemsiz vücut hareketlerinden birisidir.

Öksürük tedavisinde kullanılabilmekte olan onlarca bitkisel tedavi ve bunun yanı sıra yüzlerce tıbbi araştırma sonucu ortaya çıkmış ilaç bulunmaktadır. Her rahatsızlık gibi öksürüğünde devam etmesi halinde en yakın sağlık biriminde muayene olunması tıp insanları tarafından kesinlikle tavsiye edilmektedir.Doktorların bu önerisi başka hastalıkların ortaya çıkmasını engelleyebilmektedir.«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.