Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Durgun Olduğunuz Zamanlarda Depresyondan KurtulmakDurgunluk her dönemde bireylerde olan bir gerçektir. Ara ara neşeli ve ara ara çok durgun olduğunuz dönemler elbette olacaktır. Ancak bundan kurtulmak o kadar zor değil. İlk olarak psikolojinizi iyi bilip ona göre yönlendirmeler yaparak bu sorunu aşmanız çok basit.

Bu gibi durumlarda ailenizle, sevdiğiniz insanlarla, huzur bulduğunuz yerlerde sohbetler ederek, onları dinleyerek rahatlayabilirsiniz.

Depresyondan Kurtulmak İçin 5 Öneri«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.