Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Kahverengi Yumurtaların Daha Sağlıklı Olması

Bildiğiniz gibi kahverengi yumurtaların beyaz yumurtalardan daha sağlıklı olduğu efsanesi kulaktan kulağa dolaşmaktadır. Bundan dolayı yumurtanın rengi önemli değil, yumurtaya renk veren tavuğun cinsine göre değişmekte ve beyaz veya kahverengi yumurta diye ayrım yapmak doğru seçim olmaz. Önemli olan tavukların ne kadar sağlıklı beslendiğidir. Ve buna bağlı olarak yumurtanın sağlıklı olması için tavuğun sağlıklı beslenmesi gerekir.

Kahverengi Yumurtaların Daha Sağlıklı Olması«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.