Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Maden Suyu - Soda

Gerçek maden suyu bulmak o kadar kolay değil. Bundan dolayı faydalı olacak derecede maden suyu adı verilen soda rahatlamanıza yardımcı olacaktır.

Maden suyu; tokluk hissi vereceğinden gün içinde kendinizi bitkin ve yorgun hissetmenizi engellemeye yarar. Bunun haricinde ise yaz mevsiminde ter ile atılan su ve minerallerin kaybını önlemek veya en aza indirgemek için maden suyundan daha iyi alternatif yok. İftar sahur arası 2 şişe maden suyu sizi iyi hissettirecektir.

Maden Suyu - Soda

                 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.