-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Tembel Değiller


Bu sorunda olan kişiler genel olarak tembel olarak görülürler. Ancak işin iç detayını bildiğiniz zaman aslında tembel olmadıklarını anlarsınız. Kaygılı olan kişiler hep bunları takıntı haline getirdiği için tabiri caizse kişiyi felç etmiş gibi oluyor. Bundan dolayı kişide herhangi bir istek de söz konusu olamıyor. Bu yüzden görünüş olarak tembel görünüyorlar ama aslında sürekli beyni bir şeyler için çalışıyordur. Kaygıları yok etmek, gidermek için sürekli düşünce içinde olabilirler.

Tembel Değiller

                                  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.