Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular
» » Cinleri Anmayın


Bunu hemen hemen herkes bilir cin denildiği zaman veya bahsedildiği zaman cinler gelir. Bu doğrudur. O yüzden genel olarak insanlar artık üç harfli diyorlar. Onların dilleri bizden farklı olduğu için bizlerin dilini bildiğini sanmıyoruz. Bilinen dili İbranice olması gerekiyor. Yahudiler de bu dili kullanır. Fakat Yahudiler bu zamana kadar çok dil kullanmışlardır ama en çok İbranice.

Bunun nedeni bizce şu olabilir: Cinler ile daha rahat temas halinde olmaları için, çünkü cinler birçok işte kullanılır. Ve tahminimiz o ki lanetlenmiş o toplululukta cinleri kullanmakta ve bu yüzden akla hayale gelmeyecek teknolojileri üretmeleri olabilir.

Ayrıca gece vakitleri cinleri düşünmek de onların gelmesine neden olabilir. Düşüncemizi okuyabilirler. Aynı zamanda korkarsanız sizi zayıf görürler. Bunu hissederler. Cinlerden korkmayın onlar zayıf canlılardır. Genel olarak zararları dokunamaz. Allah'ın (c.c.) izniyle.

Cinleri Anmayın

                      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.