Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular
» » » » LSD İle Yapılan Deney


LSD dünyadaki medikal anlamda olan en tehlikeli ve en etkili uyuşturucu maddeler arasında yer alır. İnsanı anında öldürebilir. Çok değişik etkileri vardır. Bu tür maddeleri bulmak oldukça zordur ancak biz gene açıklamamızı yapalım. LSD ve benzeri maddelerden uzak durunuz. Hepsi ölüm tuzağıdır.

Bu deney Oklahoma Üniversitesi’nde 1962 senesinde gerçekleşmiştir. Denek ise yaşlı bir fildir. Ortalama yaşı ise 14 - 15 yaşlarında Tusko adı verilmiş bir fildir. Bir insanı anında öldürebilecek derecede olan LSD dozunun tam 3000 katı fazlasıyla file aşılanmıştır. LSD maddesinin bu canlıya enjekte edilmesiyle fil garip sesler çıkarmaya başladı, kendi etrafında tur atar gibi dönmeye başladı ve çok geçmeden yaklaşık 45 dakika içinde çok garip şekilde titremeli şekilde fil öldü.

LSD İle Yapılan Deney

                                     1 2 3 4 5
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.