Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular
» » Yakaza Kabilesi


Cinler alemi kabileler şeklindedir. Ve toplu halde yaşarlar bilinen en tehlikeli kabileye mensup cinler "yakaza kabilesi" cinleridir. Belki yakaza ismini daha önceleri duymuş olabilirsiniz. Bazı sinema filmlerinde bu cinlerden bahsedilir ve bir kısmı gerçekten doğrudur.

Bazı insanlar beceriksizdir veya bir işi düzgün yapamazlar, eline yüzüne bulaştırırlar genel olarak başarısız olabilirler. Şansı olmayan kişilerde buna dahil bazı duyumlara göre bu kabileye mensup Alucra cini tarafından sıkı takibe alınırlar. Belki bundan dolayı o kişiler daha çok başarısız olabilirler.

Yakaza Kabilesi

                      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.