Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Zekayı geliştiren besinler (Uskumru ve Sardalya)

İnsan vücudunun üretimini yapamadığı iki temel olan yağ asitleri vardır. Bundan dolayı bu eksikliği gidermek için Uskumru tüketilmesi gerekir. Çünkü Uskumruda oldukça fazla EFA bulunmaktadır. Bu sayede olumlu etkiler yaprak çabuk öğrenmeyi sağlar ve zekayı geliştirir.


Bunun haricinde ise zekayı geliştirmek için değerli olarak kabul edilen besin Sardalya yalnızca Sardalya’da bulunan koline kimyasalı beyin için oldukça öneme sahiptir.

Zekayı geliştiren besinler (Uskumru ve Sardalya)

               1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.