-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Kestikçe daha hızlı uzar


Özellikle halk arasında söylemlerde  altı  haftada bir kestirince daha hızlı  uzayacağını söylerler. Bu çok yanlış bir söylemdir. Zaten kesilince saç kısalır ve uzamasına da engel olur. Aynı zamanda ne kadar aralıklarla kestrirseniz kestirin saçlarınızın uzamasına etki etmez.

Çünkü saç uçlarından değil diplerinden uzar. Bu yüzden saçlarınızın hızlı uzaması için ve sağlıklı gözükmesi için 12 hafta yeterli bir zamandır. on iki haftada bir saçlarınızın uçlarını kestirmeniz ve kırıklarını aldırmanız görünüm ve sağlığı açısından faydalı olacaktır.

Kestikçe daha hızlı uzar

1  2  3  4  5FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

2 yorum:

  1. Bende katılmıyorum buna saç kesilince uzasaydı biz erkekmez olurdukler saçtan geçil

    YanıtlaSil
  2. Bende Katılmıyorum bu saç kesildikçe uzar hurafesine .Çünkü öyle olsaydı biz erkekler saçtan geçilmez olurduk

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.