-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Saçları çok taramak


Bazı kişiler saçlarını çok sık olarak tarar. Bunun nedeni saçlarının daha sağlıklı olması için yaptıklarını söylerler. Saçları gerektiğinden fazla taramak saçlarınızın kırılmasına neden olur. Bu yüzden çok taramak sağlık getirmez.

Fakat normal zamanlarda, belli aralıklarla saçları taramak iyidir. Bu sayede tararken saç diplerinde bulunan doğal yağlar dağılarak sağlıklı olur ama bunu çok sık yapmak elektriklenme ve kırılma meydana getirebileceği için orta yolu seçmeniz en uygunudur. Ve gerekli olarak yumuşak biçimde uçlarından başlayarak tarayınız.

tarak

1  2  3  4  5FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum:

  1. şimdi saçlarımızın uzaması için keselim mi kesmeyelim miii uçlarını ?

    YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.