-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » Albert Einstein (E=mc2 )


Albert Einstein barış isteyen biri olduğu bilinmektedir. Ancak ortaya çıkardığı, E=mc2 " nükleer silahların yapımına yardımcı olduğu düşünülerek birçok insan tarafından yadırganmıştır.

Bu sebeple birçok insan tarafından ve kitleler tarafından tepki almış ve sevilmemiştir. O zamanların Amerika Birleşik Devletlerinin 32. başkanı olan kişi "Franklin Delano Roosevelt'i", bilgilendirmiş ve Nazi'lere korku salmıştır. Sonrasında Kötüye giden olaylar ve en önemlisi Hiroşima olayından sonra nükleer silah kullanmaya karşı tavrı ile dikkat çekmiştir.

Albert Einstein (E=mc2 )

1  2  3  4  5


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum:

  1. Einstein'ın daha bilmediğimiz ne özellikleri vardır. Fakat açıkçası bazı bilmediğim özelliklerini keşke bilmeseymişim diyorum.

    YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.