Narşen Browser Mini v1.0

ibrahim fırat | Perşembe, Mayıs 28, 2015 | 1 yorum
Narşen Browser Mini v1.0 Android Cep Telefonu Programı


Bu cep telefonu programında Facebook renk değiştirici özelliği ile çok dikkat çeken ve en çok indirilen uygulamalardan biridir. En çok ziyaret ettiğiniz tüm sayfalar tek bir adreste birleştirilmiştir.

program


SİSTEM GEREKSİNİMİ - Android 2.2 üzeri sistemlerinizde çalışmakta olup, ücretsiz olarak sunulan yazılımdır. DOSYA BOYUTU - 1.03 MB, DİL DESTEĞİ Türkçe, İngilizce

Narşen Browser Mini v1.0 programını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

http://www.cepde.net/indir.php?i=6333
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if