-->

Sponsor Alanı

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

Ads1


İbrahimfirat.net sitesini kullanan  gerçek ve tüzel kişiler aşağıda   yer alan  kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Kullanım koşullarını tamamen eksiksiz olarak kabul etmeyen kullanıcılar   sitemizi lütfen kullanmayınız.

ibrahimfirat.net sitesinde yer alan yazı,  video, yorum, görseller, makaleler ve diğer içerikler hepsi  sadece bilgilendirme amaçlı kullanıcıya sunulmaktadır. iF sitemiz bilgi, yorum, görseller, grafik   ve diğer içerikleri nedeniyle oluşabilecek risklerden ve   sorunlardan sorumlu değildir.

iF, sitesinden (abone olarak ya da olmayarak) hizmet almak için öncelikle aşağıda belirtilen üyelik / kullanım şartlarımızı okumanız ve onay vermeniz gerekmektedir..


iF, tarafından üretilen (video, yazı, resim, haber, ses dosyası) içeriklerin, kaynak belirtilmek koşulu ile alıntılanmasına, iF tarafından izin verilmektedir...

iF, ziyaretçilerin ve üyelerin bilgilenmesi amacıyla sunulan içeriklerin kesin doğru olduğunu garanti ve taahhüt etmemekte ve bu içeriklerin sadece tavsiye ve bilgilendirme amaçlı olduğunu beyan etmektedir. iF, kendi ürettiği ve yayınladığı içeriklerden bizzat sorumlu olduğu gibi, ayrıca üye ve ziyaretçilerin ürettikleri ve yayınladıkları içeriklerden 5651 sayılı kanunun 5. Maddesi gereği hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

iF, kullanıcı tarafından oluşturulan her türlü veri ve içeriğin hiç bir şekilde kontrolünü yapmamaktadır. Ancak kullanıcı(lar) tarafından, 3. şahıs ve kurumların kişilik hakları ile Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve uluslararası anlaşmalar ile koruma altına alınan diğer hakların ihlal edilmesi halinde; ayrıca telif haklarını ihlal eden, müstehcenlik içeren, hakaret, küfür, küçük düşürücü ifadeler barındıran içeriklerin gönderilmesi; ayrıca iF hizmetlerinin ve servislerinin amacını aşan bir şekilde kullanılması halinde, iF hizmetleri derhal durdurma, ilgili içerikleri yayından çıkarma ve üyelik iptal etme hakkına sahiptir.

iF, değişen yasalar ve koşullara göre kullanıcı sözleşmesini her zaman tek taraflı olarak değiştirebilir, yürürlükten kaldırabilir veya yeni bir sürümünü yayınlayabilir..

iF ve kullanıcı arasında ortaya çıkabilecek her türlü hukuki ihtilaf öncelikle iyi niyet çerçevesinde çözümlenmeye çalışacaktır, aksi halde taraflar İstanbul Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olduğunu kabul ederler.

http://www.ibrahimfirat.net/ tarafından sunulan kullanım kuralları, Kullanıcının siteye abone olması / siteye girmesi, içeriklerden ve servislerden yararlanmaya başlaması ile her iki taraf arasında kabul edilmiş sayılır. Kullanım şartları kabul edilmediği takdirde, kullanıcının siteyi ve servisleri kullanmaması yeterlidir...

Kullanıcı  bütün bilgileri nasıl kullanacağında özgürdür ve  bütün sorumluluk kendisindedir. Bilgilerin kullanımı yorumlanması ve sonuçları kullanıcıya aittir. Ziyaretçi kullanım koşullarını okuyarak sitemizin bilgilendirme amaçlı yayın yaptığını, sitemizde bulunan bilgileri  kabul, beyan ve taahhüt eder. 

Sitemizde bulunan 3. şahısların yazdığı yorumlar eklediği yazılar   kullanıcının sorumluluğu altındadır. 

Sitemizi kullananların yukarıdaki kullanım koşullarını okuduğu, anladığı ve uyacağı kabul edilmektedir. 

Herhangi istek, şikayet ve sorunlarınız için İLETİŞİM Bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.