Günün Videosu Yaşanmış Bir Olay

ibrahim fırat | Pazar, Aralık 13, 2015 | 2 yorum
Azraili Ölüm Döşeğinde Gören Kız Yaşanmış bir olay


Bu olay Doktor Haluk Nur Baki isminde kanser uzamanı olan kişiden aktarılmıştır. 1976 yılında gerçekleşen bu olayda bir genç kız kanser hastalığına yakalanmıştır ve detayları videoyu izleyerek sonu sizi hayretler içinde bırakacaktır. Bu video "Ali rıza hazar" isimli Youtube kanalından alınmıştır.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

2 yorum:

  1. Alın size ibret alınacak ve tüyleri ürperten bir hikaye,Allah'ım hepimizin yüreğine işlese keşke

    YanıtlaSil
  2. çok güzel bir haber böyle haberler insana huzur veriyor resmen tebrik ederim.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if