Kur’an-ı Kerim 34. sayfa

ibrahim fırat | Perşembe, Ocak 21, 2016 | 1 yorum
Kur’an-ı Kerim 34. sayfa Yavaş Okunusu

Bakara Sûresi 34. Sayfa 2. Cüz Okuyan Recep Toraman.İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Kuran-ı Kerim büyük bir mucizenin habercisi en büyük ve tek kitabımız. Ayrıca hayatımıza yön veren klavuzumuz. Kitapların en büyüğü. Müslüman bir ülkede doğduğumuz için çok şanslıyız.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if