Kur’an-ı Kerim 46. sayfa

ibrahim fırat | Pazartesi, Şubat 15, 2016 | 0 yorum
Kur’an-ı Kerim 46. sayfa yavaş okunuş biçimi ile dinle.


Bakara Suresi 3. çüz Kur’an-ı Kerim 46. sayfa. Okuyan Recep Toraman

Kur’an-ı Kerim 46. Sayfa (çok yavaş okuyuş) Bakara suresi, 3. Cüz, Yeni öğrenenler için Kur’an-ı Kerim, çok yavaş okuyuş, tertil üzere okuyuş, oku, dinle, takip et, en yavaş Kur’an mukabelesi, en yavaş Kur’an hatimi, bilgisayardan ve cep telefonundan Kur’an okuma imkanı, Holy quran page 46, surat el baqarah...


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if