-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Serdar Ortaç Evlendi


Serdar Ortaç Evlendi
Ünlü şarkıcı "Serdar Ortaç" Chloe Loughnan ile evlendi. Düğünde en çok ilgi çeken olaylardan bir tanesi. Serdar Ortaç ilk olarak papazın karşısında Hristiyan adetlerine binaen nikah kıydı. Papazın dediklerini İngilizce olarak söyledi. 

Dün gece İrlandalı nişanlısı "Chloe Loughnan" ile dünya evine girdi. Hristiyan geleneklerine göre ilk olarak kıyılan nikahın akabinde Belediye Başkan Yardımcısı Emir Sarıgül, resmi nikahı kıydı. Bir çok ünlü kişiler Serdar Ortaçı bu mutlu gününde yanındaydılar.

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.