Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Hem Tasarruf Hem Kaliteli Hizmet İçin Doğru Adrestesiniz


uğur
             Günlük hayatta devamlı ihtiyaç duyduğumuz dondurucular son teknolojinin vermiş olduğu hizmetleriyle kışın soğuğunda yazın sıcağında yiyeceklerimizi taze tutup ve enerji tasarrufunu en alt seviyede tutması gerekmektedir.

                Derin dondurucu düşük enerji tüketimini sağlayan teknolojiye sahip ürünler ile tasarruf sağlamaktadır. Yiyeceklerimizin uzun süre taze kalması ve saklanması konusunda yardımcı olan derin dondurucular yiyeceklerin her mevsim tazeliğini korumasına yardımcı olur.

            Uğur klima bu şekilde eşsiz donanımlarıyla müşterilerine kaliteli ve tasarruflu bir hizmet sağlamaktadır.


                Gündelik yaşamınızı kolaylaştıracak bu dondurucularda buz makinaları kendine özgü teknoloji fırsatlarıyla her şekilde yanınızda olacak. Hem ürünlerinize fayda sağlayacak hem de bütçenize katkı sağlayacaktır. Sektörde enerji tasarrufu ilk olan bu derin dondurucular kullanışlı görünüşü şık bir donanıma sahip ürünlerdir.

            Kesinlikle cep yakmaz ekstra tasarruf sağlar. Yiyeceklerinizi tatil dönüşünde ilk gün ki gibi taze bulmak istiyorsanız sizde bu son teknoloji ürünü olan dondurucularla bir an önce tanışmalısınız. Çevreye dost sizlere dost bu teknolojik cihazlarla hayatta hep bir adım önce olacaksınız. www.ugur.com.tr adresi yardımıyla huzur içinde yiyeceklerinizi koruyacaksınız.

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.