Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » İstanbul Beko Teknik Servisleri

İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık şehri olduğu için bazı konularda sıkıntılar çıkabilmektedir. Örneğin Beko marka eşyanızda bir sorun oluştuğunda hemen mahallenizde bir servis bulamayabilirsiniz. İşte bu durumlarda teknolojiyi kullanmak iyi olacaktır. İnternetten Ataşehir Beko servisi gibi birçok şubemize ulaşabilirsiniz. Böylece bizimle irtibata geçebilir ve ekiplerimizi evinize çağırabilirsiniz.

Firmamızın İstanbul’un birçok semtinde şubesi vardır ve hepsi aynı kalitede hizmet vermektedir. İçerenköy Beko servisi gibi daha pek çok farklı bölgede şubemiz vardır. Buralardaki personellerimizin tamamı kendi alanında en bilgili kişilerden oluşmaktadır. Sizlere en hızlı ve iyi şekilde hizmet vermek için tüm bakım ve onarım işlemleri yapılacaktır. Böylece eşyanız sizlere en iyi şekilde teslim edilecektir.


Ferhatpaşa Beko servisi gibi şubelerimizde ayrıca indirimlerde yer almaktadır. Beko marka eşyalarınızda herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bu konuda firmamız da sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunacaktır. Böylece sizde çok rahat bir şekilde eşyalarınızı tıpkı ilk günkü gibi tekrar kullanabilirsiniz.

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.