Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Vitamin ve Mineral İçerikli Long Hair 11Avokado Aztek zamanından beri kullanılan ve bilinen bir bitki çeşididir ve günümüzde de saç bakımı için yoğun olarak kullanılmaktadır. Bunu da long hair 11 ürününde kendini göstermiştir. Yağ ve protein açısından çok zengin olan bu bitki çeşidi içerisinde bol miktarda A ve E vitamini barındırmaktadır. Saçlar için çok önemli olan A ve E vitaminini buradan sağlayarak saçların daha da güçlenmesini sağlamaktadır. B grubu vitaminleri de bünyesinde barındırması ile saçların daha hızlı bir şekilde uzamasını sağlamaktadır. Potasyumu da içerisinde barındırması ile bilinen bu zengin bitki bu yönleriyle oldukça popüler olarak tavsiye edilmektedir. Bunun için saçları ile ilgili çeşitli sorunlar yaşayan kişilerin bu sorunlarına çözüm olması amacı ile üretilen long hair 11 içerisine bu bitki çeşidi de eklenerek sorunların tamamen ortadan kalkması amaçlanmıştır. Saçlarında kepeklenme sorunu yaşayan kişiler bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra bu sorununun ortadan kalktığını da sürekli dile dökmektedirler.

Saç dökülmesini durdurmada da olumlu etkileri gözlemlenmiştir. Zaten ürün piyasaya çıkarılmadan önce bir çok testlere tabi tutulmuştur. Zira long hair 11 yorumları arasında bir çok kişinin saç dökülmelerinden yaşadıkları şikayetlerden dolayı bu ürünü tercih ettikleri de belirtilmiştir. Saçların dökülmesinin bir çok nedeni elbette bulunmaktadır. Ancak en temeli sağlık sorunlarıdır ve bununla ilgili bir durum söz konusu değil ise saçların yeteri kadar vitamin ve mineral alamaması araştırılmaya başlanır. Bunun sonucunda da saçların neden döküldüğü net olarak ortaya çıkmaktadır. Ve tabi yaşadığınız sosyal hayatın da buna katkıları ile hava değişimleri ile hava şartlarının da etkisi olduğu söylenmektedir. Özellikle yaz ayları yaklaşırken bu dönemlerde saça daha fazla önem gösterilmesi gerekmektedir. Yazın sıcaklığı nedeni ile saçlarınız normalinden daha fazla zarar görmeye başlayacaktır. Bunu da göz önüne alarak şimdiden gerekli tedbirleri almanızda fayda bulunmaktadır.

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.