Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » İPhone 5S ve Discovery Kılıflarını İnceleyin

İphone 5S in kılıf çeşitleri çok fazla olmaya başladı. Çeşitleri fazlalaşan bu kılıflar herkese uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerinin karşısın da olmakta. Bu şekil de sizin de istediğiniz bir biçim de olan kılıfı istediğiniz uygunluktaki ücrete alma imkânına sahip olursunuz. Bu kılıfları sadece mağazalar da değil sanal pazardan da bulma imkânına sahip olursunuz.

İPhone 5S ve Discovery Kılıflarını İnceleyin


Bu tarz ürünler için kargo ücreti de almaya gerek kalmadan kılıfınız kapınıza kadar da gelmiş oluyor. Bu şekil de siz de sanal Pazar olan internetten hemen kılıf araması yapıp istediğiniz çeşidi de bulmuş oluyorsunuz. Ayrıca çok çeşitli bir kılıf imkânını da size vermiş oluyoruz.

Kaynağa Gidin; İPhone 5S Kılıf

Sizin de mi bir akıllı telefonunuz mu var hemen bu siteye giriş yapın ve akıllı telefonunuzun kılıfını bu site üzerinden kolaylık ile bulup farklı model ve renklerini seçerek alma imkânına sahip olun. Bu şekil de telefonunuz hem korunur hem de farklı bir görünüme sahip olur.
Sizin de hayalinizde ki telefon bu telefon ise ve bu telefonun kılıfına ihtiyacınız var ise bu site sayesin de farklı model ve renk seçenekleri ile siz de çok güzel bir kılıf alma imkânını sağlamış olursunuz. Bu şekil de artık bu telefonunuz uzun süre yıpranmamış olur. Ve kılıf sayesin de her an farklılaştırmışta olursunuz.

Kaynağa Gidin; http://www.gsmkenti.com/general-mobile-discovery-kilif-2006.html

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.