Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Aslıhan Gürbüz Kimdir?

Aslıhan Gürbüz Biyografi


Aslıhan Gürbüz Türkiye doğumlu ve Doğum Tarihi : 16.02.1983, Dizi oyuncusudur. Muhasebe bölümünü bitirdikten sonra Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuar Tiyatro bölümünü okumuştur. Bir Bulut Olsam isimli dizide rol alarak ünlü bir oyuncu oldu. Geçmiş dönemlerde ekranlara gelen Yahşi cazibe dizisinde Azerbaycanlı karakter Cazibe'yi canlandırmıştır. Şimdiki zamanlarda ise  Zeytin Tepesi dizisinde Deniz karakteri ile rol almaktadır.

Aslıhan Gürbüz  Kimdir?

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.