Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Elektronik Sigara Dişlerinizi Sarartmaz

Sigara kullanan insanların suratları gün geçtikçe siyahlaşır bu olay sigarada bulunan zift sayesinde meydana gelir. Gün de bir paket içen insanların ağız tadı bozulmuş ve yedikleri yemeklerin tatlarını alamazlar.
 Elektronik sigara tamamen bu olayları ortadan kaldırıp size buhar sistemiyle sigara içme keyfini yaşatır. Günde bir paket sigara içen kişinin bir ayda sigaraya verdiği para hesaplanırsa 210 - 300 lira civarında bir hesapla karşı karşıya kalırız. Elektronik sigaraya bir kere para verip yıllarca şarj edip kullanabilir ve bu sayede aylık sigaraya verdiğiniz para ile geleceğinize yatırım yapabilirisiniz.  Kaliteli ve ucuz elektronik sigara size çok iyi gelecek.
Cildiniz siyahlaşmayacak, dişleriniz sararmayacak ve ciğerleriniz bitmeyecek. Elektronik sigara cebinize ve geleceğinize yardım da bulunacak şimdi sizde www.elektroniksigara.com’dan bir tane elektronik sigara alın ve faydasını gördükten sonra arkadaşlarınıza tavsiye edeceğinizden hiç şüphemiz yok.

Elektronik sigara siparişi vermek çok kolay siteden veya telefonla iletişim kurabilirsiniz. Sigara içmek yaşlandırır, Elektronik sigara içmek ise sizi sigaranın kötülüklerinden alıkoyar, Elektronik sigara kullanıp normal sigarayı tamamen bırakan birçok kişi var neden onlardan biri siz olmayasınız.

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.