Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Çeyizlik Ev Tekstil Ürünleri

                Ev tekstili ürünleri geniş bir yelpazeye sahip olup çeyiz ve ihtiyaca uygun olan ürünler bulunmaktadır.

             Çeyizlik olarak alınan veya gündelik kullanımlarda devamlı olarak kullanılması kaliteli ve marka olan ürünleri müşteriler satın almaktadırlar.
            Yatak örtüsü www.yatakortusu.com sayesinde aradığınız her ürünü bulmanız mümkündür. Nevresim takımları genelde yorgan geçirilerek kullanılmaktadır. Yastık kılıfı, çarşafı ve baza fırfırı ile birbirinden güzel ve değişik modeller arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz.
             Canlı ve sade renkleri sevenler için son derece modern ve şık tasarımlar bulunmaktadır. Yatak örtüsü yatağın üzerini kapatmak amaçlı kullanılan yastık kılıfı ile bütünleşen bir örtü çeşididir.
                 Tek ve çift kişilik yatak örtülerinin çeyizlik olanları biraz daha farklıdır. Yeni ve farklı ürünleri gönül rahatlığıyla almanız mümkündür.

             İndirimli fiyatlar ve kampanyalardan faydalanarak ödeme seçenekleri ve kargo ile anında teslim edilmektedir. Uyku seti çift ve tek kişilik ürünlerin içinde çarşaf, baza fırfırı yastık kılıfı ve yorganı ayrıca yorganı koruyan özel çarşafı ve değişik renklerde tercih edebilirsiniz.

«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.