Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » RAF KULLANARAK DUVARLARINIZA ŞIKLIK KATABİLİRSİNİZ.İnsanların günlük olarak mobilya araçlarını kullanması kaçınılmazdır. Yaşam alanları içerisinde insanların kendilerine sundukları kolaylıklar ve rahatlıkların hepsinin temelinde mobilya ve mobilya malzemeleri ile mobilya araçları mevcuttur.


İnsanların daha çok farklı içerikleri saklaması ve sağlıklı bir şekilde muhafaza etmesi mantığında olan mobilya araçları içerisinde genel olarak raf gelmektedir. Raf kullanım alanlarına göre kendi içerisinde birçok alana ve modele göre ayrılmaktadır. İnsanların yeni yaşam düzeni içerisinde dekorasyona çok önem vermesinden dolayı birçok raf modelleri eskide kalmıştır. İnsanlar daha çok yapıcı ve kullanışlı modeller ile iç mimarı yapı birleşmekte olup en çok raf modellerine tek bir noktadan erişmek önemli bir durum haline gelmiştir. Kişilerin farklı alanlarda kullanmak için raf tipini belirlemesi, alışverişe başlamak için yapılması gereken en temel durum olarak göze çarpmaktadır.

Kişiselleştirme işlemlerine önem veren kişiler rafları ofislerinde dekoratif raf olarak kullanabilmekte olup, ofislerde kullanılacak raflar daha çok sergileme ve ürün gösterme şeklinde düşünülmektedir. Ofis içerisinde kullanılacak olan raflar,  kişilerin ödüllerini, diplomasını veya farklı alanlardan elde ettiği nadide parçaları sergilemek amacı ile kullanması amacı ile dekore edilmektedir. Rafların içerisine, yerleştirmesi yapılan ürünlere göre ürün temin etmekte artık çok kolay hale gelmiştir.

Ofislerin içerisinde kullanılan raflar haricinde çalışma alanlarında, hızlı kullanım gerektiren gereçleri yerleştirmek amacı ile duvar raf şeklinde yaptırmak veya Evidea gibi e ticaret sitelerinden temin ederek, kendiniz matkap ile kolayca vidalama yöntemi ile kurulumunu yapmanız mümkün olacaktır. Kişilerin çalışma alanlarını rahatlatmak ve kişilerin farklı durumlara düşmesine engel olmak amacı ile mükemmel bir çözüm aracı olarak ifade edilen duvar rafları gelişen mobilya sektörü ile farklı ölçülerde kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. İş yerleri için ikinci el raf temin etmekte oldukça mantıklı ve kullanımı hızlandırıcı unsur olarak düşünülebilir.


Mobilya kategorisi içerisinde yer alan raflar, kişisel kullanım rafları, kitaplık tarzında raflıklar, mutfakta kullanılan raflar ve birçok özel raf modelleri ve alanları mevcuttur. Farklı ödeme tipleri ile kişiye özel renk seçimleri ile Evidea üzerinden temin etmenizin mümkün olduğu mobilya araçlarından olan raflar kişiye özel kullanım stilleri sunmaktadır. 


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum:

  1. Benimde sıklıkla başvurduğum raf kullanmayı herkese
    tavsiye ederim hem zemindeki kalabalığı önlüyor hemde şıklık katıyor

    YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.