Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Profesyonel Tercüme Hizmeti


 Alanında uzman tercümanları ile birlikte 49 ayrı dilde tercüme hizmeti sunan Uluay Tercümanlık, kaliteli hizmetleri ile müşteri memnuiyetini sağlamayı başarmıştır. Birçok önemli firmaya tercüme hizmeti sunan bu kuruluş, başarılı çalışmaları ile birlikte kalitesini ispatlamıştır.

                  Teknik çeviri ile ilgili gerekli olan bütün donanımlara sahip olan ve sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılamayı başaran Uluay Tercümanlık, tercümanlar tarafından en fazla tercih edilen tercüme türleri arasında yer almaktadır. İşini büyük bir titizlik ile yapan tercümanlar, çeviriyi teslim etmeden önce tekrar inceleyerek olası hataları en aza indirgemektedir.


Profesyonel Tercüme Hizmeti


                 Birçok adli konu ve davada ihtiyaç duyulan Hukuki çeviri hizmeti, büyük bir dikkat ve tecrübe isteyen çeviri türleri arasında yer almaktadır. Bu çevirilerde oluşabilecek en küçük bir hata bile büyük sıkıntılara yol açacağı için tercüme bürosu çeviri yapmadan önce tüm sorumluluğu kendi üzerine almaktadır.

                 İhtiyaca göre noter tasdikli ya da tasdiksiz ve sözlü tercüme hizmetleri de sunan bu başarılı Tercüme Bürosu ile ilgili tüm detaylar www.uluaytercumanlik.com adresinde yer almaktadır.


«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.