-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Elektronik Cihaz İhtiyaçlarınızda Kaliteli Çözümler                Elektronik cihazlar artık yaşamlarımızın vazgeçilmez unsurları haline gelmiştir. Özellikle işyerlerinde işin yürütümü açısından elektronik cihazlar oldukça büyük önem taşımaktadırlar.

                Şirketlerin idari birimlerinde ve özel muhasebe ve hukuk bürosu tarzındaki işyerlerinin ihtiyacı olan Ofis ürünleri için Tuğra Sepet'te kaliteli ve uzun yıllar boyu işlerinizi yürütmenizi sağlayacak elektronik cihazlar satılmaktadır.
                Ofislerde kullanılması gereken Oem ve Çevre Birimleri toplam rakam üzerinden bakıldığında oldukça yüklü maliyetler oluşturmaktadır.
             Bu nedenle söz konusu ürünlerin ekonomik fiyatlarla satılan yerlerden temin edilmeleri gerekmektedir. Tuğra Sepet'te sadece ofis ve işyerleri için değil Tüketici Elektroniği alanında da ürünlerin satışı gerçekleştirilmektedir.
                Özellikle ev bilgisayarları ve bilgisayarlar için gerekli olan çevre birimlerinin satışının yapıldığı sanal mağazada kredi kartına taksit imkanları da sunulmaktadır. Sitenin müşterilerinin güvencesi için sunduğu diğer bir hizmet ise iade ve değişim garantisidir.
                www.tugrasepet.com adresinde bilgisayar ve çevre birimlerinin yanı sıra tüm elektronik ihtiyaçlarınıza hitap eden ürünler de satılmaktadır. Sitede uygun fiyatlı ev ve mutfak aletleri ile kişisel bakım ürünleri de yer almaktadır.
FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.