Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Radyant Panel Sistemler              Tavanın yüksek ve iç hacmin çok geniş olduğu alanlarda ısıtma ve soğutma probleminin en iyi çözümlerinden biri radyant sistemlerdir.

              Radyant sistemler sadece istenilen alanları ısıtır veya soğutur. Enerji tasarrufu sağlar. Havaya toz kaldırmaz. Tavana asıldıklarından yer de kaplamaz. Sıcak su ile ısıtma yapan Sulu radyant sistemler en çok tercih edilenler arasındadır. Radyatörler son yıllarda yapılan yeni dizaynlarla ev aksesuarları olaya başlamışlardır.


Radyant Panel Sistemler


             Renkli ve çok değişik şekillerde üretilen Dekoratif radyatör işlevsel olarak da daha kullanışlıdır. Havlu asma yerleri olan ve aslen bir dekoratif radyatör olan havlupan buna örnek olarak gösterilebilir. Kış aylarında çamaşırlar dışarıda is kokusu gibi kokuları üzerlerine çekmektedir. Bu bakımdan havlupan eşyaların kokularını bozmadan kurutmaya elverişli bir radyatördür.

            Genelde banyoya havlupan yaptırılsa da evin birçok alanına dekoratif radyatör yaptırılarak kurutma makinelerinin harcadığı enerjiden tasarruf sağlanabilir. Zehnder radyant sistemlerde uzman bir şirkettir. http://www.zehnder.com.tr/ yüksek tavanlı geniş iç mekanlarda ve yarı açık alanlarda en tasarruflu ısıtmanın radyant sistemler olduğunu hatırlatır.
FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.