-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Cennet Gibi Bir Hayatın İpuçları Burada…


Herkes hayatının güzellikler içinde geçmesini ister. Hatta hepimiz evimize girdiğimizde oranın cennet bahçesi gibi olmasını bize huzur ve mutluluk vermesini isteriz. Ancak böyle bir hayat için neler yapacağını bilenimiz çok değildir. Hayatı cennete çevirecek ve Müslüman olarak yaşamanın bilincine kavuşturacak dini paylaşım sitesi üzerinden sizde bilmediklerinizi öğrenebilir ve hayatınıza yön vermeye başlayabilirsiniz.


Cennet Gibi Bir Hayatın İpuçları Burada…


Örneğiniz Hz. Muhammed Olsun!

Kendinize örnek olacak bir şahsiyet aradığınızda her haliyle size cenneti müjdeleyecek bir zatı seçmek isterseniz Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v) yolunda yürüyebilirsiniz. Bizlerde sizlere elimizden geldiğince örnek hayatı ve güzelliklerle dolu bir ömrü olan Hz. Muhammed’in hayatından kesitler sunuyoruz. Peygamberce yaşamanın Peygamberi bilmekten geçtiğini bilen herkes için en güzel paylaşımları yapmaya çalışıyoruz.

Ömrünüz Ramazan Olsun!

Dini paylaşım sitesi olarak ömrünüzün her zaman Ramazan ayı kadar bereketli ve Ramazan ayı gibi coşkulu olması adına sizlere en güzel İslami bilgileri sunuyoruz. Tek bir tıkla bağlanarak hayatınızı güzelleştirecek bilgilere ulaşmanızı sağlayacak bu siteden en güzel şekilde yararlanmanızı istiyoruz.

İstediğiniz Zaman Yanınızdayız!

Sizi doğru yola iletecek bilgilere ihtiyaç duyduğunuzda araştırılmış ve kesin kaynaklara dayanan dini bilgileri dini paylaşım sitesi üzerinden bulabilirsiniz. İnternet bağlantısı ile istediğiniz yerden bağlanacağınız sayfamızdan aklınıza takılan bütün soruların cevabını bulabilir ve hayatınıza en güzel şekilde yön verebilirsiniz. Faydalı olmak adına başlattığımız bu projede sizlerin de desteğini görmek isteriz. Saygılarımızla…


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

3 yorum:

  1. Hayatı cennete çevirmek insanın elindedir, tıpkı yapılan hataların kişiyi götürdüğü karamsar bir çukurdan ziyade kusursuz bir hayatın benimsenmesi gibi..

    YanıtlaSil
  2. Hayatınızı; iyisiyle kötüsüyle, derdiyle sevinciyle, dostuyla düşmanıyla birlikte yaşamak zorundasınız.

    YanıtlaSil
  3. islami esasları anlatan bir sitenin olması sevindirici bilmediğimiz çok şeyler olabilir bilgi paylaştıkca amacına ulaşacaktır.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.