-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » Miss Peregrine's Home for Peculiar Children


Miss Peregrine's Home for Peculiar Children Filmi 2016 Tanıtım:

Filmin vizyon tarihi "23 Aralık 2016" yönetmeni "Tim Burton" tür olarak "Fantastik , Macera" içeriğini barındırmaktadır. Filmin oyuncuları ise "Samuel L. Jackson , Eva Green , Terence Stamp , Judi Dench , Asa Butterfield"

Çok sağlam bir kadroya sahip sinema filmidir. Kitaptan uyarlanan film 2016 Aralık ayında vizyona girecektir.FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

3 yorum:

  1. Bu kitabi okumustum bakalim ne kadar paralel bir film yapabileceklermi farkli suprizler olacakmi

    YanıtlaSil
  2. Fantastik ve Macera isimli kategorilere ait bir film.. İlgi duyduğum iki alanı tek bir filmde kullanmak büyük bir cesaret, gelişmeleri yakından takip edeceğim.

    YanıtlaSil
  3. içerisindeki resimler ve anlatım dolayısıyla çok beğendim fakat biraz çocuksu gelmişti.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.