-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Özge Yapı Ve Prefabrik Hazır Yapılar                 Özge yapı kalitesi son yıllarda hazır yapılara olan dönüşün nedeni dayanıklı, esnek her türlü yere uygun nitelikte olması yüzünden yaptırılmaktadır. Ürünlerin kalitesi ve çelik konutların yapılması deprem riskini de ortadan kaldırmaktadır. Uzun ömürlü, dayanıklı ve sağlam olması hazır yapıların farklı seçenekleri ile isteğinize bağlı olarak mimari projeleri yakından takip edebilirsiniz.
                 Hafif çelik yapı kalitesi ve sağlam ve dayanıklı binalar olması tek veya iki katlı seçenekleri ile Prefabrik ev yapılmaktadır. Hazır yapılar diğer evlerin yapım aşamasına göre maddi açıdan daha uygun önceden müşteri tarafından istediği şekilde tasarlanmaktadır.

 Dubleks veya özel tasarımlar içerisinde olan güvenli yaşam alanları tercih edilmektedir. Apartmanlar veya çok katlı binalarda oturmak istemeyen insanlar için son derece hoş görünen prefabrik evinizde rahat ve konforlu bir yaşam sürdürebilirsiniz.

                http://www.ozgeyapi.com/ Üretimi hızlı olan Konteyner dış kaplamaları ve özellikleri içinde paslanma riski olmaması yüzünden tercih edilen yapılardır. Kullanım alanları oldukça geniş olması yüzünden özel çözümler sunulmaktadır.
FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.