-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Sınırsız Özgürlük


Özgürlük çok geniş bir kavramdır. Düşüncede özgür olmak, ulaşımda özgür olmak, hayatta özgür olmak, işte özgür olmak, özgür olmanın esasında yeri yurdu yoktur. İnsan her platformda kendisine doğuştan verilmiş olan özgürlüğün tadını çıkarabilir. Özgürlük bu nedenle çok geniş bir kavramdır ve salt kelimelerle ifade edilemeyecek kadar anlamı derindir. Ulaşımda da kişinin kendisini özgür hissetmesi için, adına sınırsız ulaşım özgürlüğü denilen bazı oluşumlar ortaya çıkarıldı. Uçak kiralamak veya özel jet satın almak, ulaşımın özgürlüğü bakımından bizlere fikirler veriyor. Özel jet fiyatları, bu bağlamda önem arz ediyor.

Yarını Bugün Yaşamanın Keyfi

Kişiye özel seyahat özgürlüğünün ortaya çıkması, biraz maddi beklentilerle alakalı bir durum evet ama bu bile aslında özgürlük anlayışının geldiği noktayı gözler önüne seriyor. Havayolu, deniz yolu, kara yolu, tren yolu, bizleri bir yerden bir yere götürebilir. Tüm yollarla istediğimiz yere eninde sonunda ulaşırız. Önemli olan nokta ulaşacağımız yer değil, nasıl ulaştığımızdır.

Ulaştığımız noktaya gelirken kaybettiğimiz zaman önemli ise eğer, ulaştığımız noktanın o dakikada bir kıymeti kalmaz, kıymet zamanında orada olmak ise, bazı şeyleri feda etmek gerekir. Özel jet fiyatları, takdir edersiniz ki normal rakamlar değil ancak birde özgürlüğünüzü düşünün, yarın olacağınız yerde bugün olduğunuzu düşünün, o arada ki fark sizin bazı gerçekleri görmenizi sağlayacaktır.


Fiyatlar konusunda bilgi sahibi olmak için http://ozelucakkirala.net adlı internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Site içerisinde yer alan temel bilgiler, size vizyon katacağı gibi, bu konu hakkında ki ezberlenmiş bazı yanlışları da size açık bir şekilde gösterecektir.FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.