-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » ELBİSE


Her kadın için dolabın olmazsa olmazı haline gelen siyah mini boy elbiseler, genel itibariyle hayat kurtarıcı niteliklerdedir. Bir nevi gereklilik haline gelen siyah mini modeller ile gündelik şıklığınızı elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra son derece sportif kombinler de yaratabilirsiniz. Hatta öyle ki, gece yemeğe dahi gidebilirsiniz. Siyah mini boy modellerle birbirinden farklı tarzları pek çok farklı aksesuarları bir araya getirip sıra dışı bir kombin elde etmeniz de mümkün olacaktır.Ayrıca aynı model giysiyle bu kadar farklı bir görüntü oluşturmanıza siz bile şaşırabilirsiniz. Öncelikle siyah mini boy bir elbise
nasıl kombinlenmeli, hangi aksesuarlar kullanılmalı gibi soruların yanıtlarını bulmalısınız. Bu sayede nasıl bir tarz oluşturmak istiyorsanız o doğrultuda seçimler yapabilirsiniz. Sizlere konu hakkında sunulan işe yarar tavsiyeleri değerlendirmeniz ideal olacaktır. İlk olarak siyah mini boy giysinizi gündelik şekilde kombin etmek istiyorsanız çorap ya da tayt gibi rahat parçalar tercih ederek görünümünü tamamen değiştirmeniz gerekir.

Özellikle triko hırkalarla boynunuza dolayabileceğiniz spor bir fular ile yaratacağınız kombin sizlere kesinlikle gündelik bir görüntü kazandıracaktır. Bunun için ilk olarak kıyafet modellerini incelemeniz gerekir. http://www.zemingiyim.com/kadin-elbise-modelleri web adresini ziyaret ederek sizler de bu gibi kombin seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bu konuda sizlere sunulan modelleri en iyi şekilde değerlendirmeli ve kendi tarzınıza uygun olacak görünüme sahip olan bir tercih yapmalısınız


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.