-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Lazer liposuction ile bölgesel fazlalıklarınıza elveda!


Lazer Liposuction uygulaması, eskiden beri bildiğimiz Liposuction yönteminin ek bir lazer cihazı ile yapılmasına verilen isimdir. Her iki uygulamada asıl amaç vücuttaki fazla yağların alınması ve daha fit ve estetik bir görünüm elde edilmesine olanak sağlamaktadır. Yazımızın başında da söz ettiğimiz gibi Lazer Liposuction yöntemi ekstra bir lazer cihazı kullanılarak gerçekleştirilmekte ve diyet ile egzersize rağmen yok olmayan yağ birikintilerinden arınmak adına yapılmaktadır. Lazer Liposuction işleminde doktorunuzun özellikle deri elastikiyeti ve yağ alımı tecrübesi son derece önem taşımaktadır. Ayrıca uygulama esnasında hastalar uyanık ve narkoza gerek olmadan kolaylıkla işlemi yaptırabilirler.

Lazer liposuction ile bölgesel fazlalıklarınıza elveda!


Vaser Hi-Def yani bir diğer ismi ile Vaser Liposuction; aslında temelinde Lazer Liposuction ile aynı olup, sadece uygulama esnasındaki ultrasaund teknolojisi ile klasik yağ aldırma işleminden ayrılmaktadır. Ultrasaund teknolojisi ile cilt altındaki yağ dokusu, özel bir ses dalgası ile sıvılaştırılır ve parçalanır. Daha sonrasında parçalanmış olan yağ hücresi de ince kanüller ile çekilir. Kısacası Vaser hi-def diğer Liposuction uygulamasına göre tek seferde daha fazla yağ dışarı alınabilmektedir. Tüm bunların yanı sıra Vaser hi-def sayesinde baklava olarak bilinen karın kası görünümü de kolaylıkla sağlanabilmekte ve özellikle de erkeklerin bu işlemden oldukça memnun olduğu ve tercih ettikleri de bilinmektedir. Bizim her alanda olduğu gibi yağ aldırma alanında da sizlere önerimiz tabi ki Leyla Arvas ile görüşmenizdir.

Erkeklerde Vaser Hi-Def uygulamasında da son derece başarılı işlere imza atan Op. Dr. Leyla Arvas’ın özellikle daha atletik bir görünüm isteyen erkeklere uygulanmakta olan “High Definition Liposculpturing” uygulaması özel ilgi alanları arasında yer almaktadır. Bu nedenle erkeklerde Vaser Hi-Def uygulaması için tavsiyemiz mutlaka Leyla Arvas’ın Nişantaşı’nda yer alan kliniğini ziyaret etmeniz ya da www.drleylaarvas.com internet sitesinden telefon ile görüşerek randevu almanızdır. Bunun dışında zaten konu ile ilgili tüm detaylı bilgiyi doktorumuzdan öğrenebilir ve eğer sizin için bu işlem uygun ise işlem tarihinizi doktorumuz ile belirleyebilirsiniz.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.