-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » Prensim Filmi (2015)


Prensim - Mon Roi - 2016 Sinema Filmi Hakkında:


2015 yapımı filmin ülkemizdeki vizyon tarihi "29 Temmuz 2016" ve yönetmeni "Maïwenn" Mon Roi filminin oyuncuları ise "Vincent Cassel , Louis Garrel , Isild Le Besco , Emmanuelle Bercot , Patrick Raynal" filmin türü "Dram , Romantik" içeriklidir. Romantik film sevenler için orta seviye bir filmdir. Bu sinema  filmin  diğer ismi ise "Rien ne sert de courir"  ve 2015 Fransa yapımı sinema filmidir.

Mon Roi  - Prensim Filminin Kısaca Özeti:

Eğlenmeyi çok seven  Tony  çeşitli sporları da ihmal etmezdi. Kayak yapma tutkusu bir başkaydı ama bunun yüzünden hayatının perişan olacağını nereden bilebilirdi ki. Bir gün kayak kazası geçirir ve gerekli tedavi süreci başlar.  Bu süreç içerisinde   Georgio isminde bir kişi ile  tanışır ve hayatı çok mutlu ve tutulu bir aşkla yeniden canlanır. 

Prensim - Mon Roi Filmin Fragmanını İzle

Not: Bu video "FilmIsNow Movie Trailers Europe" isimindeki bir youtube kanalından embed kodu ile alınıp sayfamıza eklenmiştir.

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.