-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Vazgeçilmez Erkek Ceket Trendi; Ekoseli!


Daha şık ve asil bir duruşu benimseyen erkekler kıyafet tercihlerini daha sade, klasik ve düz kumaşlı modellerden yana kullanırlar. Bir de ekose desen vardır ki erkek ceket, pantolon, gömlek, kazak, çorap modellerinin fenomeni, vazgeçilmezidir. Erkek modasının en sevilen markalarından 'Damat' bahar yaz koleksiyonundan seçtiğimiz bir modeli göz altına aldık!

Gözaltına Alınan Ekoseli Erkek Ceket Modeli

Ekoseli erkek ceket modeli desen tasarımı harika. mavi, gri ve siyahın kombinasyonu mükemmel, kesim kalitesi ve duruşu da gayet düzgün görünüyor. Tek renk seçeneği olması belki düşündürebilir. Blazer model bir ceket için Regularfit kalıbı iyi bir seçim, zira rahat ve kullanışlı olmasından ötürü oldukça fazla bir kesime hitap edebilir. Casual stil iş, ofis ve günlük kullanım için tercih edilebilecek son derece ideal ve şık bir bahar-yaz ceket modeli!

Vazgeçilmez Erkek Ceket Trendi; Ekoseli!Damat erkek giyim markasının yeni sezon koleksiyonunda yer alan ceket modelini genel olarak çok kaliteli ve şık bulduk. Pek çok pantolon ve gömlek renkleri ile uyumlu olabilecek, düz t-shirtlerle de farklı kombinasyonlar yapılabilecek optimal bir seçim olabilir. Ürünün fiyatı biraz yüksek, fakat her karizmanın da bir bedeli var tabii olarak. İlgilenenler bu özel parçaya http://www.damattween.com/erkek-ceket-modelleri.html linkinden ulaşabilir.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.