Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular
» » Özgecan'ın katili mahkumlar tarafından öldürüldü


Özgecan Aslan'ın katili cezaevinde öldürüldü..


Bu haber henüz yeni yayınlandı. Kesin ve net bilgiler yoktur. Ancak kişi kaldırıldığı hastahanede öldüğü söylenmektedir. Olay ateşli silahla gerçekleştirilmiştir.

Not: Bu video "Abdullah Baç" isminde ki kişiye ait  youtube kanalından alınmıştır.


«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

11 yorum:

 1. iyi olmuş Kul nasıl olur da cezalandırabilir görmüş oldu kendisi de

  YanıtlaSil
 2. Öyle bir zamandayız ki insanların ölüm haberine bile sevinir olduk. Ama asıl adalet şimdi başlıyor. Öteki tarafta daha bu işin davası bitmedi.

  YanıtlaSil
 3. çana kıymanın cezası büyük suclardan arkadaşın dediği gibi asıl hesap öbür tarafta.

  YanıtlaSil
 4. Böyle birinin hapis cezasi almasi bence ödüllendirilmesi demek. Benim hayatima son verenin hayati sonlanmali.

  YanıtlaSil
 5. valla ellerine sağlık demekten başka bir şey söylemek düşmez hakettiğini şimdi buldu işte..

  YanıtlaSil
 6. eee alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste ufacık kıza yaptıklarınız yanınıza kar kalacağını mı sandınız... Allah büyük..

  YanıtlaSil
 7. Etme bulma dünyası işte. Az bile olmuş kendisine.

  YanıtlaSil
 8. böyle ölümlere sevinmek çok etik değil ama bazen teşebbüs edecek olanlar için ibret olabileceği düşünülürse normal karşılanabilir belki

  YanıtlaSil
 9. şimdi ne desem boş, canıma değsin desek ailesinin içi rahatlamayacak, özgecan'ı ansak zaten durum berbat, yazık yani, öldüren kişi kasıtlı yaptı zaten.

  YanıtlaSil
 10. Allah sonumuzu hayır etsin cidden, ölümlere sevinen bir toplum olmak çok kötü cidden ne diyelim..

  YanıtlaSil
 11. bu olayın olacağı daha öncesinden belliydi, ben ilk haberi okuduğumdan bu yana bir gram üzülmedim. Daha öncesinde hastaneye kaldırıldı haberi düşmüştü ajanslara ama adalet bakanlığı yalanlamıştı, öldüren adam itiraf etti. Daha öncesinde de darp edip hastaneye kaldırılmış bu suphi ve o olay doğruymuş meğerse...

  YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.