-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » Viral Filmi (2016)


Viral 2016 Sinama Filmi Hakkında:


Filmin vizyon tarihi "19 Ağustos 2016" ve yönetmeni "Ariel Schulman, Henry Joost" oyuncu kadrosu "Analeigh Tipton , Michael Kelly , Sofia Black-D'Elia , John Cothran Jr. , Judyann Elder", Viral filminin türü ise "Bilim Kurgu , Dram , Korku" ABD yapımı 2016 sinema filmidir.

Viral Filminin özeti:


Stacey ve Emma ismind iki kardeş vardır. Ufak bir köyde hayatını sürdürmektedirler. Nedenini henüz belli etmeyen ve bulunamayan bir virüs ortalığı kasıp kavurur. Bu yüzden kasaba karantina bölgesi ilan edilir. Ve bu iki kardeşte karantinanın dışında kalırlar. Bu virüs hızla yayılmaktadır. Tam olarak iki kardeşe bulaşıp bulaşmadığı belli değildir. Ancak Emma iki seçenek arasında kalır. Ya kardeşini koruma altına alacak yahut hayatta kalmak için gerekenleri yapmaya çalışacaklardır.FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.