-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Yaşam Alanları İnşasında Ekolojik Dengenin Korunması


     
Yaşam Alanları İnşasında Ekolojik Dengenin Korunması


Tasarım kavramı insan hayatının başlangıcından bu zamana kadar önem taşıyan bir olgu olarak gündeme gelmiştir. Özellikle yaşam alanlarının tasarımında bireyler kolaylık ve ergonominin yanı sıra doğanın da ferahlığını hissedecekleri unsurları tercih etmektedirler.

            EKODesign Konferansı 2016 bu yıl yaşam alanlarının tasarımında yeni nesil mimari tasarım alanında gelişen yeni fikirlerin ele alındığı, tartışıldığı bir konferans temasıyla düzenlenecektir. EKODesign Konferansı 2016 Tasarım 410: Yeni Nesil Yeşil teması ile bu yıl konforun ve ferahın bir arada olduğu modern tasarım fikirlerinin yer aldığı bir etkinlik olarak gerçekleştirilecektir.

            YEMEtkinlik yapı sektörünü buluşturan ve yapı sektöründe yeni gelişimlere ışık tutan etkinlikleri organize eden bir kurum olarak faaliyet göstermektedir. YemEtkinlik aynı zamanda yapı sektöründe yeni fikirlerin ortaya çıkması için düzenli olarak çalışmalar düzenleyen bir etkinlik firmasıdır.

            Yarışma etkinlikleri kapsamında ProSteel 2016 Çelik Yapı Tasarımı Öğrenci Yarışması adı ile yapı tasarım alanında öğrenim gören öğrencileri hem fikirsel bazda geliştirmek hem de yeni ve özgün fikirlerin ortaya çıkması için YEMEtkinlik 29.04.2016 tarihinde etkinlik organize etmektedir.

            ProSteel 2016 Çelik Yapı Tasarımı Öğrenci Yarışması etkinliğinin konusu bu sene 2000 - 2500 metrekare büyüklüğünde olan bir mekanı haftada bir gün pazar alanı olarak kullanılacak, kalan günlerde ise sosyal etkinliklerin düzenlendiği bir mekan olarak tasarlamaları istenmektedir.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.