-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Bodrum Havalimanı Transfer Fiyatları Ne Kadar?


Bodrum havalimanı transfer fiyatları tatil planı, organizasyon gezisi, etkinlik projesi yada iş görüşmesi gibi amaçlar doğrultusunda hava yolunu tercih edecek olanların en çok araştırdığı fiyatlar olmaktadır. Sizlere fiyatlar hakkında bilgi verirken aynı zamanda fiyat aralığını belirleyen etkenleri ve Bodrum transfer firması seçiminde nelere dikkat edilmesi gerektiğine dair önemli noktalara da değineceğiz.


Bodrum Havalimanı Transfer Fiyatları Ne Kadar?

Bazılarımız tatil için aylar öncesinden otel rezervasyonu yaptırıyorken, bazılarımız ise geç başlayan planlamalar ve aksaklıklar yüzünden sezona kadar kalabilmekteyiz. Sezon sürecinde özel araç bulmanın daha zor olduğuna inanılır ancak araç filosu geniş olan profesyonel havalimanı transfer firmaları açısından böyle bir sorunun olmadığını ve sezon içerisinde bile araç ayarlayabileceğinizi söyleyebiliriz. Sonuç olarak ulaşım hizmeti için bir araca ihtiyaç duyduğunuzda fiyatları öğrenmek önceliktir. Özellikle kalabalık bir grup yada ailenin ulaşımı söz konusu olduğunda, fiyatlar daha da önem kazanmaktadır. Çocuklar için uygulanan fiyatlandırma kriterleri firmalar arasında farklılık gösteriyor. Bazı firmalarda belirli yaş aralığındaki çocuklar için %50 indirim uygulanırken, bazı firmalarda çocuklar için fiyatlandırma yapılmamakta ancak bazıların da ise yapılmaktadır. Kısacası Bodrum havalimanı transfer için tercih edeceğiniz aracın ekonomik olmasını istiyorsanız tercih edeceğiniz firmayı iyi araştırmanız gerekiyor. Havalimanı transfer Fiyatları hakkında bilgiyi aynı zamanda Transfer Tr (http://www.transfertr.com/) web adresi üzerinden de görebilirsiniz.Fiyatlandırma konusunda değinilmesi gereken bir kaç ayrıntı var. Örneğin araç modeli seçiminiz. Bu seçimi yaparken kaç kişilik kapasiteye sahip bir araca ihtiyaç duyduğunuzu doğru bir şekilde belirlemeli ve aynı zamanda özel eşyalarınızın genişlik ve ağırlığını da düşünmelisiniz. Unutmayın ki Bodrum transfer firmaları sadece ulaşımınızı sağlamak ile kalmaz ve aynı zamanda sahip olduğunuz eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınabilmesini de sağlamaktadır. Özel transfer firmalarını tercih etmek her açıdan avantajlıdır ve fiyatlar da buna dahildir.Bodrum havalimanı transfer için kesin fiyat aralığını öğrenmek için firmaların web sitelerine bakabilirsiniz. Öte yandan telefon numarası ile de irtibat sağlayabilirsiniz. Fiyatları belirleyecek olan önemli detay, hangi havalimanı noktasından hangi adrese gidileceği ve bunu hangi araç ile sağlamak istediğiniz gibi ayrıntılardır. Bodrum havalimanı noktasından sizi alacak olan özel araçlar, belirlediğiniz bir adrese ulaştırmaktadır. Bu aynı zamanda geri dönüşler için de geçerlidir. Tek yönlü fiyat ile geri dönüş beraberinde olması daha ekonomik fiyatlar sunulabilmektedir. Bodrum transfer fiyatları değişkenlik gösteriyor. Profesyonel bir transfer hizmeti sağlayan firma tercih etmeniz hem daha güvenilir, konforlu hem de daha uygun fiyatlı olacaktır.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

4 yorum:

 1. Bodrum'dan transfer yapmak galiba pahallı oluyo bunun nedeni ise talep ve arz meselesi küçük yerlerde trafiğin az olması malum bilet fiyatlarına negatif yönde etki ediyor.

  YanıtlayınSil
 2. Bodrum havaalanı bulunduğu yer itibariyle çok sapa ve gerçekten trsnafere ihtiyaç duyuluyor. Bir çok transfer firması olduğu için fiyat karşılaştırılması yapılarak karar verilmesi iyi olur.

  YanıtlayınSil
 3. Konum itibariyle transfer seferlerinin çoğunlukta olduğu bir havalimanı, tercih edeceklerin transfer edecekleri firmaları ve tarih saat aralıklarını iyi belirlemesinde fayda var

  YanıtlayınSil
 4. Bende gideceğim yere bodrum üzerinden transfer olarak gitmem gerekiyor. Bu biraz sıkıntılı ve pahalı ama verdiğiniz site üzerinden daha uyguna getirmeye çalışacağım artık.

  YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.