-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Çevre Güvenlik Sistemlerinde Sektörün Lideri


Sektörde elde ettiği deneyim ile birlikte müşteri beklentilerinin ötesinde hizmetler sunan ve kalitesinden ödün vermeden her geçen gün kendini biraz daha geliştiren Sibertek Elektronik Güvenlik ve Otomasyon Sistemleri A.Ş. çevre güvenlik sistemleri konusunda lider bir konuma gelmeyi başarmıştır. Müşteri taleplerine en hızlı yanıtı sunan ve geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bu firma, uluslararası kalite standartlarında hizmet sunmaya devam etmektedir.

mantar bariyer


Üstün teknolojiler ile üretilen ve gelen tüm projelere uygun özelliklerde tasarlanan mantar bariyer sistemleri, kullanıldığı alanlarda üstün güvenlik önlemi sağlamaktadır.
             
Paslanmaz çelik kullanılarak üretilen ve uzun yıllar boyunca kullanım olanağı sunan pnomatik mantar bariyer sistemleri, farklı ebatlarda üretilebilmektedir.
                
Farklı güvenlik sistemleri ile birlikte entegreli olarak da kullanılabilen bollard güvenlik sistemleri, yüksek güvenlik gerektiren alanlarda caydırıcı bir özellik taşımakta ve giriş çıkış kontrolü sağlamaktadır.
                
Daha güvenilir bir şehir yaşamı için en iyi çözüm önerisini sunan bu firma ve tüm ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler mantar-bariyer.com adresinde yer almaktadır.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.