-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Evinize Sizler De Ses Yalıtımı Yaptırın


Yalıtım malzemelerinde tedarikçi bir firma olan yapıkataloğu, tecrübeli ve konusunda yetkili mühendis kadrosu ile yapılan ses yalıtımı işlemini mükemmel bir şekilde sizlere sunar. Küçücük bir adımla sizler de evinizi daha kullanışlı hale getirin. Müşterilerine farklı, hızlı ve üstün hizmetler sunan yapikatalogu.com internet adresine tıklamanız yeterli.

Suyun Tasarrufu Ve Kolay Kullanımı İçin Su Yalıtımı

Kayda değer, güvenli ve doğal bir alternatif olarak kullanılan su yalıtımı için son derece etkili olan bentonit malzemesi kullanılmaktadır. Bu malzeme, iğneleme işlemini sağlamaktadır. Yapı kataloğu ile yapılan su yalıtımının;
·        İki santimetre kadar olan hasarlarda kendini tamir etme,
·        Basınç altında su bariyeri oluşturma,
·        Her türlü mevsimde zaman kaybı olmadan uygulama kolaylığı gibi özellikleri bulunmaktadır.

Yapı Dekorasyon Sizlerin Bütün Dekorasyon İşlerinizi Üstlenmeye Hazır

Yapikatalogu.com internet sitesinde aradığınız ev türleri, yapıları, bütün yapı dekorasyon fikirleri gibi birden çok alternatifiniz oluşturulmaktadır. Sizlerin tek yapması gereken, istediği dekorasyonu yapıkataloğu sitesine girerek istediği dekorasyonu anlatması.
FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.