-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Mustafa Ceceli Konseri (2017)


SANATÇI: Mustafa Ceceli

KONSER TARİHİ: 22 Haziran 2017 Saat:23:15

FİYATI; Ücretsiz.

MEKAN/ADRES: Su Ürünleri Meslek Lisesi Açık Otoparkı Gümüşsuyu Mh. Kelle İbrahim Cad.No:40 BEYKOZ


AÇIKLAMA:

2017 Ramazan etkinlikleri kapsamında düzenlenen Mustafa Ceceli Konserine herkes davetlidir. Konser ücretsizdir.FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

6 yorum:

 1. Daha bu yüzsüz un konseri mı olacak ben anlamıyorum bu organizatörleri bunlara prim veriyorlar

  YanıtlayınSil
 2. bu adama karşı ilk piyasaya çıktığı zamanlardan beri bi antipatim vardı. nedenini yoktu o zamanlar ama artık kendisi oluşturdu. üstüne para bile verseler konserine gitmem.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bu kişi hakkında detaylı bilgiye sahip değilim. Ama bizim işimiz konserleri duyurmak. Kötümü iyi mi bunu bilemiyorum. Ama olumsuz yorumlardan dolayı bir halt etmiş galiba.

   Sil
 3. bu adam gerçekten toplumu çok iyi kandırdı muhafazakarım diye konserler verdi ama görünen o ki son olaylarda uzaktan yakından alakası yok. o da para için ve zevkleri uğruna karekterinden ödün verdi

  YanıtlayınSil
 4. Arkadaşlara katılıyorum, kendini farklı göstererek isim yaptı şimdi düşüşe geçiyor. Bende dinlemiyorum şarkılarını.

  YanıtlayınSil
 5. Sanatina bisey diyemem ancak son yaptiklari pek hos olmadi. Yakistiramadim kendisine bu turden seyleri. Aile yasantisina krisilamaz ancak topluma mal olmusnkisilerin hareketlerine dikkat etmesi gerekir

  YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.